a a a a
Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie"

Konferencja "Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie"

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowej Konferencji „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”, która odbędzie się w dniach 18-19 września w Warszawie.

Konferencja organizowana jest przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową, we współpracy z niemieckim projektem na rzecz bezpieczeństwa w Internecie – Klicksafe.de, w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet Plus. Głównym partnerem konferencji jest Fundacja Grupy TP. Podobnie jak w roku ubiegłym, Konferencja odbędzie się pod patronatem Viviane Reding - Komisarz UE ds. Społeczeństwa Informacyjnego i Mediów. 

Konferencja poświęcona będzie szerokiemu spektrum zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży w Internecie. Adresowana jest do przedstawicieli sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, branży internetowej, instytucji wymiaru sprawiedliwości oraz organów ścigania.

Celem konferencji jest przekazanie uczestnikom najnowszej wiedzy zarówno w zakresie działań edukacyjnych, jak również zwalczania nielegalnych treści w Sieci. W programie konferencji znajdą się wykłady oraz warsztaty prowadzone przez uznanych specjalistów z zagranicznych i krajowych organizacji zajmujących się bezpieczeństwem dzieci on-line.

Więcej informacji o programie konferencji, prelegentach oraz sposobie rejestracji odnajdą Państwo na stronie konfernecji.

Do góry Menu Strony