a a a a
Konferencja o bezpieczeństwie ISSE/SECURE 2007

Konferencja o bezpieczeństwie ISSE/SECURE 2007

Miejscem konferencji będzie Centrum Konferencyjne w Budynku Starej Biblioteki UW, a jej organizatorami są CERT Polska, ENISA, eema, TeleTrustT oraz MSWiA.


SECURE to najstarsza w Polsce konferencja poświęcona bezpieczeństwu sieci i systemów teleinformatycznych. Co roku w jej trakcie poruszane są najbardziej aktualne zagadnienia związane z tą tematyką. Przez 10 lat była organizowana przez zespół CERT Polska działający w ramach struktur NASK, od roku 2005 także przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA). W 2007 roku do grona organizatorów dołączyło Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.


W tym roku obie konferencje zostały połączone. Konferencja SECURE jest ujęta w ramy konferencji ISSE/SECURE i stanowi wydzielony cykl referatów, stanowiący jedną ze ścieżek tematycznych.


ISSE/SECURE 2007 skierowana jest do menedżerów IT, administratorów sieci i systemów komputerowych, dostawców usług i rozwiązań technicznych z zakresu bezpieczeństwa sieciowego, przedstawicieli operatorów teleinformatycznych, przedstawicieli kadry technicznej i zarządzającej działami informatyki i telekomunikacji, menedżerów produktów związanych z IT oraz wszystkich użytkowników sieci i systemów teleinformatycznych zainteresowanych problematyką bezpieczeństwa.

Więcej informacji znajdzie się na stronie konferencji.
Do góry Menu Strony