a a a a
Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

Konkurs z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

 Zachęcamy również do przysyłania sprawozdań z przeprowadzonych z tej okazji imprez edukacyjnych, najciekawsze Państwa inicjatywy tradycyjnie będą nagradzane. Czy Internet jest pozytywnym czy negatywnym elementem współczesnego świata? Czy telefony komórkowe niosą za sobą jedynie możliwość komunikacji? Czy możemy wierzyć we wszystko, co widzimy w Internecie? Czy w przestrzeni online zachowujemy się inaczej niż w świecie realnym? Jak nasze zachowanie wpływa na wirtualną rzeczywistość? Zapraszamy młodych ludzi do przedstawienia swoich pomysłów na to, jak rozumieją te i inne aspekty wirtualnego świata, poprzez stworzenie multimedialnych projektów na konkurs Dzień Bezpiecznego Internetu 2008.
<br><br> Zachęcamy wszystkich zainteresowanych konkursem, aby - wykorzystując swoje doświadczenia oraz pomysłowość - zespołowo przedstawili to, w jaki sposób postrzegają rzeczywistość. Uczestnicy powinni pracować grupowo w trzech kategoriach wiekowych:
  • 5-10 lat, 11-14 lat, lub 15-19 lat. Konkurs jest otwarty dla szkół, klubów młodzieżowych, instytucji szkoleniowych itp. Dzieci w wieku 5-10 lat zapraszamy do stworzenia elektronicznych projektów z możliwością ich dalszego druku (plakaty, ulotki, komiksy, pocztówki itp.).
<br><br>
Zadaniem uczestników należących do pozostałych kategorii wiekowych jest stworzenie audiowizualnych projektów obejmujących m.in. filmy, filmy nakręcone telefonem komórkowym, muzykę/piosenki, wideoklipy, prezentacje w Power Point. Daty, o których należy pamiętać: 14-20 stycznia 2008 r.: Zarejestruj się i wgraj swój projekt konkursowy do galerii Dzień Bezpiecznego Internetu 2008 21-25 stycznia 2008 r.: Selekcja zwycięzców w poszczególnych państwach do europejskiej rundy 1-7 lutego 2008 r.: E-głosowanie na zwycięzców europejskich 12 lutego 2008 r., Dzień Bezpiecznego Internetu: Ogłoszenie zwycięzców europejskich
Do góry Menu Strony